ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
Wedding & event design styling

Najważniejsze dla Nas

Zawsze pracujemy z największym zaangażowaniem i cudnymi emocjami zważając na każdy szczegół. Do stworzenia ślubu przepełnionego romantyzmem, naturalnością dopieszczonego pięknym detalem jest potrzebna szczególna więź miedzy Nami a Naszymi Klientami.

Kreacja

Naszym głównym założeniem jest dawnie piękna, dekoracja ma odzwierciedlać Wasz charakter. Działamy otwarcie, szczerze i prawdziwie. Milena uwielbia tworzenie kreatywnych eventów. Aby podążać za obsesją na punkcie koloru, faktury i inspiracji, pracujemy z liderami branży.

Jak pracujemy

Nasz zespół co roku podejmują tylko niewielką liczbę wydarzeń. Dzięki temu jesteśmy naprawdę oddani i pełni troski o każdego z klienta. Dzięki tej obsłudze, cały zespół Laa Loby będzie z Tobą od początku do absolutnego zakończenia procesu projektowania Twojego wielkiego dnia.

Detale

Naprawdę wierzymy, że te małe detale mają znaczenie i że posiadanie profesjonalnego doradcy do projektowania i stylizacji ma znaczenie dla tworzenia ponadczasowych i bezstresowych wesel i imprez!
Napisz do Nas.

Pakiety

KWIATY A LA CARTE

550 zł

Kwiaty a la carte. Ta prosta opcja została zaprojektowana dla pary, która nie potrzebują pełnej usługi projektowania i instalacji. Przedstawiacie swoje pomysły dotyczące koloru i stylu, a także wybieracie z menu kluczowe elementy kwiatowe, ten pakiet zawiera elementy jak bukiet ślubny, bukiety druhny, butonierki 2 szt., kwiaty do włosów (wianek lub spinki). Wszystkie kwiaty są odbierane ze studia w Krakowie.
Skontaktuj się

PEŁNA OPRAWA

od 2500 zł

Począwszy od bukietów i butonierek po urocze kompozycje na stoły i bufety, wybierz tę opcję, aby uzyskać w pełni dostosowaną usługę projektowania dekoracji. Zaczynając od wstępnej propozycji kwiatowej, spotkamy się, aby przejść przez całe wspaniałe wydarzenie. Poznajemy Was i Wasze upodobania i przygotuję szczegółową propozycję kwiatową.
Skontaktuj się

PEŁNA STYLIZACJA

wycena indywidualna

W pełni holistyczna usługa projektowa. Zawierająca każdy najmniejszy detal, począwszy od zaproszeń, wizerunku Pary Młodej, miejsca, dopasowanych wszelkich detali. Rozpoczynając od dogłębnej konsultacji kreatywnej, w której poznajemy Was, wasze inspiracje, tworzymy szczegółową i spójną propozycję projektu. Oferujemy również tylko konsultacje projektowe. Dzięki tej dogłębnej konsultacji tworzę piękną propozycję projektu i wskazówki, dzięki którym z pewnością snucie swój piękny dzień.
Skontaktuj się

WIĘCEJ O NAS

Laa Loba powstała z miłości do piękna natury. Tworzymy PIĘKNE otoczenie z dobra energią w pakiecie.

Jak już̇ pewnie wiecie kochamy wszystko co naturalne. Nasze dekoracje wynajdujemy na targach staroci albo robimy ręcznie. Zatem jeśli szukacie dekoracji wyjątkowych, niepowtarzalnych i z duszą, to trafiliście w dobre miejsce.

Formularz kontaktowy


    Florals onlyFloral & Event DesignEvent Design OnlyAllNot Sure