ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
Warsztaty
1

Po co? Dlaczego? Jak?

Ponieważ chcemy łamać utarte schematy, w atmosferze wspólnego, kreatywnego działania i zabawy.

2

CO OFERTUJEMY?

Główne korzyści to: Stymulacja do oryginalności, odkrywczości, innowacji, śmiałości, nowatorstwa. Wspólna praca po której pozostaje małe indywidualne dzieło, które uczestnicy chętnie zabierają do domu.

3

DLA KOGO?

Takie warsztaty, gdzie pracujemy manualnie, są idealną propozycją jako dodatek do imprezy firmowe, wspaniałym urozmaicenie przy wieczorze panieńskim lub prezentem dla bliskiej Nam osoby.

CO MAMY

Nasza propozycja

Las w słoiku

140 zł

Zobacz ofertę

Marzyliście kiedyś o swoim kawałku lasu? Czy miło wracać do domu w którym pachnie lasem? Dlaczego nie przenieść tego małego kawałka ekosystemu w swoje "cztery ściany"? Teraz macie taką możliwość. Czym jest Las w słoiku? LAS W SŁOIKU to zielona roślinna kompozycja zamknięta w szklanym naczyniu. Namiastka leśnego ekosystemu w zminiaturyzowanej formie, przeniesiona do słoika. Na warsztatach opowiadamy, skąd wzięła się idea zamykania roślin w naczyniach oraz kto stworzył najstarszy, zamknięty las. Uczymy krok po kroku komponować LAS. Kompozycja będzie pięknym dodatkiem do każdego wnętrza. No i dodatkowym katalizatorem powietrza - pamiętajcie, że przed nami sezon grzewczy.

Kwieciste wiankowanie

85 zł

Zobacz ofertę

Warsztaty z zaplatania wianków, piękne kolory, struktury i zapachy. Kwiaty sezonowe mają swój klimat. Autorskie wianki wiązane wstążką sprawią, że lato będzie Wam w głowie!

NASZA GALERIA

PRZYJDŹ I SIĘ PRZEKONAJ